Ücretsiz Keşif

+90 554 112 19 13

Ücretsiz Keşif
E-posta

info@7kyapi.com

E-posta
Teklif Alın

ASMA TAVANIN AVANTAJLARI

 1. Hijyen Sağlar: Günümüzde sağlık ve hijyen şartlarında ağırlaşmalar olurken binalardan bu konulara tam uyum sağlaması beklenir. Bu şartlara verilen değer artarken aynı zamanda gelişen asma tavan sistemleri kullanılarak binaların üzerinde artan hijyen şartlarını yerine getirmesini kolaylaştırır.
 2. Darbeye Dayanıklıdır: Dayanıklı bir yapıya sahip olan asma tavan sistemleri kullanılarak binaların hassas bölümleri güvenlik altına alınır.

 3. Neme Dayanıklılıkdır: Asma tavan binaların içinde yatay bir bölge oluşmasını sağladığı için oda ile tavan arasında bir boşluk oluşturur ve bu sayede neme karşı koruma sağlar.
 4. Ulaşımı kolaylaştırır: Tesisata ulaşmayı kolaylaştıran asma tavanlar sayesinde istenilen önemli bölgeye yerleştiren revizyon müdahale kapakları vasıtasıyla istenilen noktaya kolayca ulaşım sağlanır.
 5. Tasarım olarak şık durur: Yapılarda binaya çok önemli bir tasarım katan asma tavanlar kullanılarak binanın dekorasyonunda önemli bir avantaj sağlar.
 6. Gürültüyü önler: Özellikle ofislerde, kalabalık çalışılan ortamlarda ses yalıtımda önemli bir unsur olan asma tavanlar vasıtasıyla oda içindeki sesin yankılanması önlenir ve bu sayede odadaki akustik gürültüyü azaltılır.
 7. Ses yalıtımı sağlar: Asma tavan sistemleri kullanarak ses yalıtım oranları yüksek ürünler kullanıldığı zaman oda içerisinde önemli bir ses yalıtım işlevi görmektedir. Bu sayede tavana çarpan ses belirli oranda absorbe edilir ve sesin geri yansıması engeller.

ASMA TAVAN ÇEŞİTLERİ ve MODELLERİ

 1. Alüminyum Panel
  2.Taş Yünü Asma Tavan
  3 Aksutik Asma Tavan
 2. Yangına Dayanıklı Asma Tavan

Antalya’da ihtiyaç duyduğunuz her türlü asma tavan yapımı, asma tavan ustası, tamiri, tadilatı ve diğer işlemleriniz için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir ve size özel tekliflerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Demo Brouchure

Demo Brochure

Contact Us

Ücretsiz Keşif

+90 554 112 19 13

E-posta

info@7kyapi.com