Ücretsiz Keşif

+90 554 112 19 13

Ücretsiz Keşif
E-posta

info@7kyapi.com

E-posta
Teklif Alın

İç mekan ve dış mekan boya işleriniz için Antalya’da Boyacı ekibimizle ustalık ve tecrübe ve işin içinde büyümenin verdiği güvenle bu gün artık kusursuz işlere mührünü vuran, size özel ve mekanlara en uygun uygulama taktikleri ile Antalya’da taktir ve tebrik toplayan firmamız boya badana alçı tadilat işlerinde de sektörünün en başarılı işletmelerinden bir tanesi olmayı başarmıştır.

Antalya, Serik, Manavgat BOYACI USTASI

Antalya boya ve diğer tadilat işlerinizi, işinin ustası ve alanında uzman boya badana alçı ustaları ile yapan, sahip olduğu tecrübe ve birikim sayesinde malzeme ve zaman israfı yapmadan en kısa sürede işini bitiren ekibimiz boya badana sektörün en önemli uzmanlık detayı olan, sadece mekanların hoş olmayan yapısını değiştirmekle kalama

yıp, mekanlarınıza güzellik ve zerafet katan boyacı ustası ve badana işleri yaparak binlerce referansa sahip usta ekibimiz daima en iyi hizmet için çalışıyoruz.

Antalya, Serik, Manavgat

BOYA USTASI

Antalya, Serik, Manavgat, nalçacı ve diğer tüm semtlerinde Boyacı ekibimiz Sahip olduğu birikim tecrübe ve öngörüleri iş sahipleri ile paylaşıp, boya ve malzeme seçimi konusunda danışmanlık hizmeti vererek daha kusursuz sonuçlara zemin hazırlayan işletmemiz, yaptığı her işin en iyisini ve en güzelini yaparak şanına san tecrübesine tecrübe katarak yoluna devam etmektedir. ücretsiz keşif işleriniz için boyacılarımıza haber verdiğinizde aynı gün ücretsiz keşif yapıyoruz daima müşteriye karşı dürüst olarak yaptığımız iş anca içimize sinerse usta gözüyle evet oldu diyorsak size teslime ediyoruz.

İç Cephe Boya Antalya, Dış Cephe Boya Antalya, Serik, Manavgat

İÇ CEPHE BOYA

Bina iç cephelerin boyanmasını sağlayan iç cephe boyaları sayesinde kullanıcının istekleri doğrultusunda renkler seçilebilmektedir. İç cephe boyalarını kullanarak binanıza istediğiniz dekorasyonu uygulamanız mümkündür. Örnek vermek gerekirse küçük evleri açık renkte bir boya ile boyamak dekorasyona katkı sağlarken büyük daireler koyu renkleri kullanabilmektedir. Bunun sebebi ise koyu renkli yüzeylerin ışığı tutması, açık renkli yüzeylerin ise ışığı yansıtması sayesinde mekanlarınıza derinlik ve genişlik katar.

Tüm boyalar yapılarında bulunan bağlayıcıların tipiyle adlandırılırlar. Örneğin akrilik esaslı boyanın bağlayıcısı akrilik iken, sentetik esaslı boyanın bağlayıcısı ise alkiddir.

İç cephe duvar yüzeyleri boyalar çözücü maddeye göre ayrılır. Su bazlı boyalar ile sentetik esaslı boyaların, özellikleri ve performansları açısından farklılık gösterir. Su bazlı boyaların nefes alma özelliği vardır, sentetik esaslı saten boyaların bu özellik yoktur. Bununla beraber su bazlı boyalar duvarda oluşan alkali etkiye nem ile birlikte çok daha dirençlidirler. Sentetik esaslı boyaların silinme direnci su bazlı boyalara göre çok daha yüksektir. Ancak bu tip boyaların sararma riski vardır. Sentetik ve su bazlı tercihi yapıldıktan sonra görüntü tercihi ortaya çıkar. Bu da su bazlı boyalarda; mat ve yarı mat, sentetik esaslı boyalarda ise mat, yarı mat saten ve parlak olarak karşımıza çıkar.

Su bazlı boyalarda mat görüntüde olanlar genel olarak PVA esaslı, akrilik kopolimer esaslı veya akrilik esaslı olarak birbirinden ayrılır.

Demo Brouchure

Demo Brochure

Contact Us

Ücretsiz Keşif

+90 554 112 19 13

E-posta

info@7kyapi.com