Ücretsiz Keşif

+90 554 112 19 13

Ücretsiz Keşif
E-posta

info@7kyapi.com

E-posta
Teklif Alın

Alçı, alçı taşı ve kireçten imal edilmektedir. Suyla karıştırıldığında istenilen şekle girebilir, kuruduğunda ise sertleşir. Kolay kullanım ve insan sağlığına zararsız olduğu için birçok iç mekan duvar, tavan ve sütun uygulamalarında dekorasyon malzemesi olarak kullanılmaktadır.

Alçı Dekorasyon

Yaşam alanlarınızı daha özgür ve huzur dolu mekanlar haline getirmek, mimari bakış açısı, tecrübe ve ustalık ister. Bunların hepsi içinse, sadece 7K Yapı ve Tasarım size yeter..;)

Mekan dekorasyonunda sıklıkla tercih edilen alçı dekorasyon uygulamaları doğru ellerde uygulandığında en iyi sonucu ortaya çıkarmaktadır. Alçı ile alçıpan tavan ve duvar sistemleri, alçı kemer ve göbek tasarımları, duvarların daha pürüzsüz hale getirilmesi için boya öncesinde alçı uygulamaları gibi birçok çalışma yapılarak daha yaşanılabilir mekanlar oluşturulmaktadır. Bu tür hizmetleri alırken de firmanın deneyimine dikkat edilmelidir.

Alçı dekorasyon hizmetlerinde malzeme kalitesi kadar işçilik kalitesi de önem kazanmaktadır. Çünkü uygulanacak olan alçı tasarımlarının doğru teknikler ile uygulanması gerekir. Yapılacak olan çalışmalarda gerçekleşecek yanlış işlemler görüntü olarak kötü sonuç çıkaracağı gibi dekorasyon çalışmalarının uzun ömürlü olmasına engel olacaktır. Bu tip çalışmalar sonrasında kısa süre sonra yapılan işlem işlevini yitirebilir.

Brochures

Demo Brochure

Contact Us

Ücretsiz Keşif

+90 554 112 19 13

E-posta

info@7kyapi.com