Ücretsiz Keşif

+90 554 112 19 13

Ücretsiz Keşif
E-posta

info@7kyapi.com

E-posta
Teklif Alın

Duvar Kaplama

In Duvar Kaplama
Serik işler caddesi mantı evini yeniledik strafor duvar kaplama uygulamamız boya uygulamamız Gökhan Ulusoy bey’e hayırlı uğurlu olsun.
7K YAPI TASARIM ELEKTRİK bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz

Evinize zarafet katan strafor kaplama işinde ustayız, strafor çok çeşitlidir. Strafor renk çeşitliliğinin fazla olması, standart ebatların yanısıra istenilen ebatlarda kesilebilmesi vb. özellikleri ile Mimari tasarım ve uygulamaların vazgeçilmez dekoratif kaplama ve döşeme malzemeleri durumuna gelmiştir.

Hem iç mekanlarda hem dış mekanlarda kaplama ve döşeme malzemesi olarak kullanılabilir. Yüzeylerine yapılan işlemler (patlatma taş, patinato taş , eskitme taş, antik eskitme taş, honlu traverten taş, dolgulu traverten taş, cilalı traverten taş, profil, söve, denizlik, küpeşte, kat silmesi vb.)ile kaymaz, mat, parlak, gözenekli ,gözeneksiz gibi yüzeyleri sayesinde doğal taşları istenilen her yerde kaplama ve döşeme malzemesi olarak kullanmak mümkün.

Doğal taşlar tüm bu özellikleri düşünüldüğü ve diğer malzeme fiyatları ile kıyaslandığı takdirde En ekonomik mimari dekorasyon kaplama ve döşeme malzemelerindendir. Günümüzde rekabet şartları, taş çeşitliliğinin artması, üretimdeki artış, makine parkurunun yenilenmesi vb faktörler doğal taş fiyatlarının ucuzlamasını ve tedarikçilerinin artmasını sağlamıştır. Konya’da doğal taş kaplama ustası arayan siz değerli müşterilerimize 15 yıllık mesleki tecrübemizle hizmet veriyoruz.