Ücretsiz Keşif

+90 554 112 19 13

Ücretsiz Keşif
E-posta

info@7kyapi.com

E-posta
Teklif Alın

7K Yapı Tasarım ve Elektrik , 2018 yılında özel sektör alanında kaliteli inşaat, dekorasyon, tadilat, restorasyon ve danışmanlık hizmetleri sağlamak amacı ile kuruldu. Yılların tecrübesi ile dünyadaki dekorasyon trendlerinin uygulanmasında projeler yönetti. 7K Yapı Tasarım ve Elektrik Dekorasyonun yüksek deneyimi, yüksek kaliteli hizmetleri ve eksiksiz çözümleri kendisini sektöründe önde firması haline getirmiştir.

Tadilat ve dekorasyon alanında Antalya, Manavgat ve Serikte teknolojik gelişmeleri

yakından takip eden, yeniliklere açık olan firmamız işinde uzman ekibiyle, büyük küçük tadilat, villa, otel, okul, ofis, ev, daire, mutfak, banyo dekorasyan işlerinizi büyük bir titizlikle yüksek kalite anlayışıyla zamanında teslim ederek siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Hizmet bilincimiz ve işimizin her aşamasında çevre, insan sağlığı ve göz estetikliği düşünülerek uygun proje ve mimari tasarım ile dizayn ediyor ferah yaşam alanlarını siz müşterilerimize birinci elden sunuyoruz.

BAŞLICA ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Antalya, Manavgat ve Serik Alçıpan, Bölme Duvar, Asma tavan, Alçı, Boya, Badana, Şap, Fayans, Boya Badana, Duvar Kağıdı, Kartonpiyer, Ustası, İşçilik, Fiyatı, Fiyatları konusunda 15 yıllık tecrübemizle Antalya ve ilçelerine hizmet veriyoruz.